Kompleksi Taiwan

Kompleksi Taiwan është një nga komplekset argetuese më në zë të Tiranës. Me një sipërfaqe shërbimesh prej 10000 metra katrorë dhe i vendosur në qendër të qytetit, ai përfshinë restorante luksoze, bare, bowling, zonë me video game, club e kazino.

Festojmë sëbashkuViolinat në Steak House

Kuarteti i Familjes Qerimi ju pret cdo të Shtunë në Steak House.

Kuzhina fantastike, me specialitetet e mishit dhe me tingujt hyjnor të violinës do ta bejnë fundjavën tuaj të mrekullueshme.

Për rezervime 0682027712 ose 0686033163.

Restorante

 • Fish House

  Produktet më të freskëta të peshkut, nga ujrat e Detit Jon dhe Adriatik, do te gjenden në Fish House! Ky

 • Steak House

  Dëshironi të shihni nga pranë e provoni se si gatuhen pjatat ideale e fantastike me bazë mishi? Ju presim në

 • Casa della Pasta

  U bën tashmë 11 vjet, që kuzhinën më të mirë e gjeni në qendër të Tiranës. Makaronat e freskëta, Picat

Bare dhe Klube

 • Music Box

  Music Box ofron një shumëllojshmëri aktivitetesh për klientët e tij, në Kompleksin Taiwan. Një club nga E Hëna në Të

 • Gelateria

  Që nga fillimet tona, qëllimi jonë kryesorë ishte t’i jepnim jetë dëshirave tuaja për ëmbëlsira. Me një kujdes të vecantë

 • Le Caffe

  Do të doje t’i shtoje ngjyra ditës tënde? Të kaloje disa momente relaksuese pas një javë pune të lodhëshme dhe

Argëtim

 • Bilardo & Video Games

  Në katin tonë të -2 kemi edhe bilardo, kalceto tavoline dhe video game, ku secili nga pjesëtarët e familjes tuaj,

 • Bowling

  Në një shumëllojshëmri aktivitetesh, bowling mbetet një nga pikat tona më të forta. Për të gjithë ju, që jeni të