Kontakt : 04 2 251 175

images/slideshow/taiwan-homeslider-1.jpg

Mirë se vini në Kompleksin Taiwan

images/slideshow/taiwan-homeslider-1.jpg

Mirë se vini në Kompleksin Taiwan

images/slideshow/taiwan-homeslider-1.jpg

Mirë se vini në Kompleksin Taiwan

Mirë se vini në Kompleksin Taiwan

Kompleksi Taiwan është një nga komplekset argetuese më në zë të Tiranës.

Me një sipërfaqe shërbimesh prej 10000 metra katrorë dhe i vendosur në qendër të qytetit, ai përfshinë restorante luksoze, bare, bowling, zonë me video game, club e kazino.

Ne në Kompleksin Taiwan i japim vlerë kohës tuaj të lirë, duke e bërë atë magjike dhe të paharrueshme.

Pranë barit tonë ju do të mund të kaloni moment relaksi, duke zgjedhur vetë se cilën pamje të Tiranës do të donit të shijonit, Dajtin , Shallvaret apo Shatërvanin.

RESTORANTET TONA

12 vjet histori të një kuzhine profesionale

FISH HOUSE

më tepër

STEAK HOUSE

më tepër

CASA DELLA PASTA

më tepër

MENU DITE

Ndërsa dëshirat tuaja gastronomike, plotësohen më së miri në një nga restorantet tona.

Sallate Capricoza 450 leke

(rukola,jeshile,kastravec,pomodorini,parmigiano,crudo,miser)
(rukola,jeshile,kastravec,pomodorini,parmigiano,crudo,miser)

Sallate Capricoza 450 leke

(rukola,jeshile,kastravec,pomodorini,parmigiano,crudo,miser)
(rukola,jeshile,kastravec,pomodorini,parmigiano,crudo,miser)

Sallate Alegria 500 leke

(radikio,pule,molle,krostini)
(radikio,pule,molle,krostini)

Proshut Praga 500 leke

Rosto Vici Tonato 500 leke

Sallate Deikata 600 leke

(rukula,radikjo,sheg,kerpudha,gorgonzola)
(rukula,radikjo,sheg,kerpudha,gorgonzola)

Sepje te marinuara me panxhar te kuq 600 leke

Sallate Franceze 600 leke

(iceberg,arra,brie,karrota,kerpudha,pomodorini)
(iceberg,arra,brie,karrota,kerpudha,pomodorini)

Sallate Taiwan 600 leke

(jeshile,radikio,rrepa,miser,spek,skamorza,pomodorini)
(jeshile,radikio,rrepa,miser,spek,skamorza,pomodorini)

Salmon ne Avull 900 leke

Krem Selinoje 400 leke

Kazareca Al Cognac 600 leke

(pancete,asparag)
(pancete,asparag)

Strozapreti me salcice dhe patellxhan 650 leke

Linguine me karkaleca,pomodorini ne krem bathesh 750 leke

Role lepuri 1000 leke

(spinaq,karrote,asparag,porcini)
(spinaq,karrote,asparag,porcini)

Fileto levreku zgare me krem bizele dhe midhje 1200 leke

Krostat me Marmalate Ftoi 300 leke

Torte me krem djathi dhe cokollat te bardhe 300 leke

Krem Katalana 300 leke

Sorbeto me shege 300 leke

Tortino Cokollate 300 leke

Cheese Cake me cokollate 350 leke

Semifredo me tartuf te zi ose te bardh 350 leke

Sallate Capricoza 450 leke

(rukola,jeshile,kastravec,pomodorini,parmigiano,crudo,miser)
(rukola,jeshile,kastravec,pomodorini,parmigiano,crudo,miser)

EVENTE

Ne në Kompleksin Taiwan i japim vlerë kohës tuaj të lirë, duke e bërë atë magjike dhe të paharrueshme. Pranë barit tonë ju do të mund të kaloni moment relaksi, duke zgjedhur vetë se cilën pamje të Tiranës do të donit të shijonit, Dajtin , Shallvaret apo Shatërvanin.
Has no content to show!

10 vjet taiwan

Më tepër

sunday lunch buffet

Më tepër

Euro 2016

Më tepër

Champions League

Më tepër

Tifoza

Më tepër


ORGANIZO TANI EVENTIN TEND NE KOMPLEKSIN TAIWAN


Menaxheret tane do te jene ne dispozicionin tuaj per te organizuar eventin me te mire


NA KONTAKTO

Supe me Drithera dhe Bishtajor
(0 votes)
Supe me Drithera dhe Bishtajor
  • 450 Lekë
Category: Casa Della Pasta
Share:
Supe me Drithera dhe Bishtajor

Testimonials

title_5ae00753ef93e5590941051524631379

“Very nice place” - Very nice place in city center with many bars and restorants with good and delisouise foods, drinks and coctails, ice cremes and diferents sweets

title_5ae00753efa595231784091524631379

“AN AUTHENTIC ITALIAN IN A PARKLAND SETTING RIGHT IN THE MIDDLE OF THE CITY” - Wonderful seafood and shell fish with expansive dishes of all on offer. Fresh fish on display as you enter all expertly prepared and served. When available I always go for the Oysters washed down with a good dry Italian wine. If you need guidance ask the Waiter in Italian or English and he will keep you right with your preference.

title_5ae00753efb661619276991524631379

“Good food and good location” - The restaurant is located near the city centre. It has good international food, helpful staff, and music entertainment (live and DJ).

 

Abonohuni për të marrë të rejat e fundit

Contact Information

Rruga Ibrahim Rugova

Parku Rinia, Tirane, Shqiperi.

04 2 251 175

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

logo

Orari

Hënë - Diel 6am - 2am


TAIWAN STREET
          VIEW

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…