Kontakt : 04 2 251 175

Mirë se vini në Music Box

Music Box ofron një shumëllojshmëri aktivitetesh për klientët e tij, në Kompleksin Taiwan. Një club nga E Hëna në Të Premten, një pub gjatë fundjavës,

Halloween, Nata e Bardhë, Viti i Ri janë festuar në mënyrën më të mirë të mundshme nga DJ të famshëm dhe këngëtarë të muzikës live.

Music Box është vendi ideal për të kaluar orët e mbrëmjes në Tiranë. Detyra jonë është të ftojmë për ju DJ më në zë, për të mbushur dëshirën tuaj për muzikë, e gjitha kjo mbështetur nga super fonia, në mënyrë që party juaj të bëhet i paharrueshëm.

title_59c9e5300f1c114705068341506403632
title_59c9e5300f2f26852284141506403632
title_59c9e5300f3e717340507891506403632
title_59c9e5300f51012752339151506403632
title_59c9e5300f80a8477036881506403632
title_59c9e5300f90e1894561011506403632
title_59c9e5300fa4013423570561506403632
title_59c9e5300fb739758634041506403632
title_59c9e5300fc9212551991861506403632
title_59c9e5300fd807553735681506403632
title_59c9e5300fe9a11022320411506403632

Festa bëhet këtu...

Është koha për të festuar!

Festa me tematikë

Muzikë live

DJ

VJ

Abonohuni për të marrë të rejat e fundit

Contact Information

Rruga Ibrahim Rugova

Parku Rinia, Tirane, Shqiperi.

04 2 251 175

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

logo

Orari

Hënë - Diel 6am - 2am


TAIWAN STREET
          VIEW

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…