Kontakt : 04 2 251 175

Mirë se vini në Steak House

U bënë tashmë 11 vjet, që kuzhinën më të mirë e gjeni në qendër të Tiranës. Restoranti më elegant i mishit në Tiranë, ju pret nder të tjerat me: Fiorentina, T-Bone Steak, Fileto Vici në Gurë Vullkanik .

Dëshironi të shihni nga pranë e provoni se si gatuhen pjatat ideale e fantastike me bazë mishi?.

Ju presim në Steak House, me mishin e përzgjedhur nga kullotat Shqiptare. Fileto Vici në Gurin Vullkanik, një pjatë e vencatë, të cilën do ta gatuani ju ndërkohë që e konsumoni dhe T-Bone Steak, pjesa më e shijshme e mishit nga kullotat shqipëtare janë ato që do të gjeni në Steak House. Me shërbimin tonë cilësor dhe stafin e kualifikuar zotohemi që do të kaloni momente të mrekullueshme.

title_5a66ca5c0ca6a13346139101516685916
title_5a66ca5c0cb7214378600161516685916
title_5a66ca5c0cc647082904721516685916
title_5a66ca5c0cd5413891554881516685916
title_5a66ca5c0d01c17251801021516685916
title_5a66ca5c0d12e17346159911516685916
title_5a66ca5c0d23e18794344301516685916
title_5a66ca5c0d3479359081751516685916
title_5a66ca5c0d47a5415214941516685916
title_5a66ca5c0d57c2897196111516685916
title_5a66ca5c0d67611408551291516685916
title_5a66ca5c0d76f19742718921516685916
title_5a66ca5c0d86215591067271516685916
title_5a66ca5c0d95216396719821516685916
title_5a66ca5c0da3e13274749981516685916

Specialitete tona

Të përzgjedhura çdo ditë me kujdes nga shefat tanë të kuzhinës.

Ratatouille

Brinjë qingji me mjaltë

"Ravioli" me patate të kuqe

Njocchi di ricotta në krem kungulli

Kuzhinë Profesionale & Speciale

Të përzgjedhura çdo ditë me kujdes nga shefat tanë të kuzhinës.

Maccheroncini me borzilok

Kotoleta viçi alla "Milanese"

"Wellington" viçi

Rosto derri me kumbulla të thata

title_5a66ca5c0ea042701527951516685916
title_5a66ca5c0eb0e4983021591516685916
title_5a66ca5c0ec1615945426741516685916
title_5a66ca5c0ed1512280919681516685916
title_5a66ca5c0ee1013388878221516685916
title_5a66ca5c0ef0720616641981516685916
title_5a66ca5c0effb4152222301516685916
title_5a66ca5c0f0eb6292641901516685916
title_5a66ca5c0f1d76224710221516685916

Rezervoni në Steak House

Të gjithë të interesuarit për rezervimin online të tavolinës suaj mund të dërgoni një mesazh.
  Mail is not sent.   Your email has been sent.

Abonohuni për të marrë të rejat e fundit

Contact Information

Rruga Ibrahim Rugova

Parku Rinia, Tirane, Shqiperi.

04 2 251 175

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

logo

Orari

Hënë - Diel 6am - 2am


TAIWAN STREET
          VIEW

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…