Kontakt : 04 2 251 175

Ambjentet Tona Gjatë Natës

Kompleksi Taiwan është një nga komplekset argetuese më në zë të Tiranës.

Me një sipërfaqe shërbimesh prej 10000 metra katrorë dhe i vendosur në qendër të qytetit, ai përfshinë restorante luksoze, bare, bowling, zonë me video game, club e kazino.

Ne në Kompleksin Taiwan i japim vlerë kohës tuaj të lirë, duke e bërë atë magjike dhe të paharrueshme.

Pranë barit tonë ju do të mund të kaloni moment relaksi, duke zgjedhur vetë se cilën pamje të Tiranës do të donit të shijonit, Dajtin , Shallvaret apo Shatërvanin.

title_5a66c7e0b17e6657210911516685280
title_5a66c7e0b18e914876312701516685280
title_5a66c7e0b19d97215441501516685280
title_5a66c7e0b1ac614831570531516685280
title_5a66c7e0b1bae17712681011516685280
title_5a66c7e0b1e8515356120861516685280
title_5a66c7e0b1f7e14109360221516685280
title_5a66c7e0b20741402956351516685280
title_5a66c7e0b218116885920951516685280

Ambjentet Tona Gjatë Ditës

Ambjente relaksuese në Kompleksin tonë

Pastat e freskëta dhe picat më të shijshme janë ato, që përfaqësojnë më së miri, Casa della Pasta një nga restorantet që ka bërë revolucionin në industrinë e restoranteve në vend.

Për të gjithë fansat e mishit, i ftojmë të ngjiten në katin tonë të parë dhe të shijojë pjatat më të mira të mishit në Steak House. Aty ku ndërthuren elementët e kuzhinës moderne me zgarën e qymyrit dhe pjatat marrin një tjetër formë dhe më shumë shije.

E pasi të keni mbaruar së shijuari drekën tuaj në një nga tre restorantet tona, ju ftojmë të kaloni tek zona jonë dedikuar kohes së lirë.

Qëndrimi juaj në Tiranë do të jetë ndryshe!

Çmimet e fituara

100

Specialitete

245

Master Chefs

59

Menu Ditore

222

Ekipi Ynë

Më shumë se 20 vjet eksperiencë...

Eduart ShehuShef, Specialist Prodhime Deti
FISH HOUSE
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Ardjan XhajaShef, Specialist Steak
STEAK HOUSE
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Flamur DafkuShef, Specialist Pasta
CASA DELLA PASTA
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Kelson BracajShef, Specialist Steak
STEAK HOUSE
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Majlinda SelimiShef, Specialist Ëmbëlsirash
CASA DELLA PASTA
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Elton LikaShef, Përgjegjës Salle
STEAK HOUSE
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Ervin PriftiShef, Përgjegjës Salle
FISH HOUSE
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Endri CaushiShef, Përgjegjës Salle
GELATERIA
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Lorenc RuliShef, Përgjegjës Salle
CASA DELLA PASTA
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Ervis KordhishteShef, Përgjegjës Salle
CASA DELLA PASTA
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Erjon PlasaShef, Përgjegjës Salle
LE CAFE
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...

Abonohuni për të marrë të rejat e fundit

Contact Information

Rruga Ibrahim Rugova

Parku Rinia, Tirane, Shqiperi.

04 2 251 175

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

logo

Orari

Hënë - Diel 6am - 2am


TAIWAN STREET
          VIEW

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…